TPFD BAŞKANLARI

Adnan SEZGİN     
1992 - 1999

       Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği’mizin kuruluş yılı olan 1992’den, 25 Ocak 1999 tarihine kadar
       derneğimizin ilk başkanlık   görevini üstlenmiştir.


Türkay Sabit ŞEREN ( Turgay ŞEREN ) 
1999 - 2013  

        25 Ocak 1999'ten, 20 Mayıs 2013 tarihine kadar derneğimizin başkanlık görevini sürdürmüştür.

Ayhan AKBİN    
2013 - 2015

        21 Mayıs 2013'ten, 30 Nisan 2015 tarihine kadar derneğimizin başkanlık görevini sürdürmüştür.

Hakan ÜNSAL    
2015 

         
30 Nisan 2015 itibarıyla Derneğimizin başkanlık görevine gelmiştir. 10 Mayıs 2018 itibarı ile 2. kez başkan seçilmiş ve görevine devam etmektedir...

GableMonroeClift
X

X