FATİH KARAKUŞ'UN JÜBİLESİNDEYDİK

Ampute Milli Takımı, kaleci Fatih Karakuş'un jübile maçında Profesyonel Futbolcular Derneği Efsaneler Karması ile karşı karşıya geldi.

Ampute Milli Takımı'nın jübile yapan ilk futbolcusu olan kaleci Fatih Karakuş'a özel karşılaşmada TPFD Başkanı Hakan Ünsal'ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri'nden Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı, Serhat Akın ile birlikte üyelerimizden Rüştü Reçber, Hamit Altıntop, Ahmet Dursun, Ogün Temizkanoğlu, Hasan Kabze, Emre Aşık, Faruk Atalay ve Ümit Karan forma giydi. Mücadele 6-6 sona erdi.

HAKAN ÜNSAL: "ÇITAYI EN YUKARI ÇIKARDILAR"

Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, farkındalık oluşturmak için burada olduklarını belirterek, "Fatih bugüne kadar takım için her şeyi yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi. Galatasaray ve Milli Takım'ın efsane ismi Hakan Ünsal da Fatih Karakuş'u tebrik ederek, "Milli formaya verdiği hizmetlerden dolayı ben ve arkadaşlarım kendisini tebrik ediyorum. Başkanımız farkındalık oluşturmak için geldiğimizi söyledi ama bu Milli Takım öyle bir farkındalık oluşturdu ki ekstra bir şey yapmaya gerek yok. Çıtayı zaten en üste çıkardılar. Üzerinde ay-yıldız olan her şey bizim göğsümüzü kabartıyor. Bugün Fatih için buradayız ama bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Dünya Şampiyonası'na şampiyon olarak gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Euro 2024 adaylığı için de konuşan Ünsal, "Her şey ortada. Yıllar önce almamız gereken bir turnuvaydı. Başka sebeplerden bugüne kadar alamadık" açıklamalarında bulundu.
GableMonroeClift
X

X