KAMPIMIZ SONA ERDİ

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nin sözleşme imzalamamış futbolcu arkadaşlarımıza sunduğu Sezon Başı Kampı sona erdi.

Bu yıl yoğun başvurunun olduğu ve 2 Etap olarak toplamda 52 futbolcunun yararlandığı organizasyonda profesyonel takımlarla 8 hazırlık maçı yapıldı.

Yapılan kampların öncelikle futbolcular için olduğunu fakat, aynı zamanda Teknik Adamlar ve klüpler için de hazır oyuncu transfer etme anlamında faydası olduğu aşikardır. Derneğimizin vizyonu ve hedefleri çerçevesinde, bu kampları daha fazla sayıda oyuncu ile düzenlemek ve bu çalışmayı sezon içine de dahil etme çalışması vardır.

Önümüzdeki yıl yapılacak olan kamplarda sadece futbolcular değil, var olan ekibin haricinde kendi gelişimine katkı sağlamak isteyen teknik adam, yardımcı antrenör, performans antrenörü, fizyoterapist gibi bir ekipte bulanması gereken kişilere bir nevi staj yapma şansı vereceğiz.

Kampımıza katılan, başvuran, transfer olan, ve şartlar dolayısıyla beraber olamadığımız tüm futbolcu kardeşlerimize yeni sezonda diledikleri kulüplerde hedefledikleri kariyerlerde ilerlemelerini temenni ederiz.
furjiva
X

X