MAÇKOLİK'E BAL BAŞVURUSU

Global Dijital Spor içerik sağlayıcısı DAZN’a bağlı olan Mackolik, bilindiği üzere ülkemizde hizmet veren, maç kadrolarını, oyuncu bilgilerini, canlı maç sonuçlarını, istatistikleri ve benzeri verileri tutan, yayınlayan bir firmadır.

Türkiye Profesyonel Ligleri'nde bulunan 4 Lig, 7 grupta mücadele eden takımların verileri canlı olarak yayınlanmakta olup değerli bilgileri paylaşmaktadır.

Futbolcuların, antrenörlerin, kulüplerin ve taraftarların yararlı bilgiler edindiği Mackolik'e Amatör Futbolcu kardeşlerimiz için başvuru yaptık. Profesyonel Futbolcular Derneği olarak, profesyonel liglerde verilen hizmetin benzeri olarak, BAL Ligi'nde oynayan Amatör Futbolcu kardeşlerimiz için de maç kadroları, oyuncu istatistikleri, maç sonuçları ve diğer verilerin de tutulması ve yayınlanmasını rica ettik.

Mackolik Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Engin Kehale ile yaptığımız görüşme sonucunda, konunun önemini anladıklarını, global bir firma oldukları için konunun yurtdışı ile görüşülmesi gerektiğini ve yardımcı olmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini bildirmiştir.
GableMonroeClift
X

X