MAKSATLI DEDİKODULARIN SEBEBİNİ BİLİYORUZ!

Değerli üyelerimiz,

Yaklaşık 2,5 yıldır ücretsiz Avukatlık ve Hukuk hizmeti vermekteyiz. TPFD, Spor Toto Süper ligden TFF 3. Lig'e kadar hiçbir ayırım yapmadan tüm futbolculara eşit derecede bu hizmeti vermektedir.

Üye futbolculardan hiçbir ücret talep etmeden verilen bu hizmetle alakalı son dönemde ortaya atılan iddialar ve bazı futbolcu kardeşlerimizin bu iddialara desteği bizi üzmüştür.

Fakat, bir kısım Avukat’ın tekerine çomak sokmamızdan kaynaklı, kaybettikleri ve kaybedecekleri geliri düşünerek attıkları iftira ve iddiaları biliyoruz ve anlayabiliyoruz. Fakat, bazı futbolcu arkadaşlarımızın bu algı oyununa alet olması, benzer düşünceleri dillendirmesidir asıl düşündürücü olan.

TPFD avukatı ücret almadığı için ilgilenmez, TPFD avukatı yavaş davranıyor yada TPFD sadece alt liglerle ilgileniyor gibi asılsız, saçma ve bir kısım avukatın uydurduğu ve malesef bazı futbolcu arkadaşların da anlamsız şekilde destek verdiği bu iddiaların neyi amaçladığını biliyoruz.

Eğer daha değerli olacaksa, daha fazla talep görecekse bizde bu hizmeti ücretli hale getirebiliriz. Fakat, amacı futbolculara hizmet ve haklarını savunmak olan, ayrıca da taraf olan derneğin pozisyonu nettir. Bugüne kadar yüzlerce futbolcuya, danışmanlıktan dava sürecine, dava takibinden kazanılan davanın tahsiline kadar birçok konuda hizmet verilmiş ve sonuç alınmıştır.

Amacımız futbolcudan para kazanmak değil, hak ettiği paranın cebinde kalmasını sağlamaktır. Hal böyle iken ve üye olma şartları çok kolay iken, hala birçok oyuncunun üye olmaması da ayrıca dikkat çekicidir.

Gücünün farkında olmayan ama bu oyunun olmazsa olmazı futbolcu kardeşlerimize sevgilerle...
GableMonroeClift
X

X