MEHMETÇİK İLE BİR ARAYA GELDİK

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği olarak Suriye'nin Afrin bölgesine gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonu'nu kahramanca icra eden vatanımızın bekçileri Mehmetçiklerimiz ile bir araya gelmek amacıyla Gaziantep ve Kilis'teki askeri birliklerimize ziyaret gerçekleştirdik.

Başkanımız Hakan Ünsal ve TPFD Yönetim Kurulu Üyeleri'nden Tolunay Kafkas, Bülent Korkmaz ve Ergün Penbe'nin bulunduğu kafilemizde dernek üyesi eski futbolcu arkadaşlarımızdan Faruk Atalay, İbrahim Toraman, Ayhan Akman, Emre Aşık, Hasan Kabze, Ali Tandoğan, Mert Korkmaz da yer aldı.

Gaziantep'ten başlayan ve sırasıyla Kilis Çalık Camii, Kilis Valiliği, Kilis İl Jandarma Komutanlığı'nda askerlerimiz ile birlikte öğle yemeği, Kocabeyli Karakolu ziyareti ve Hassa sınırındaki askerlerimiz ile bir araya gelme şansına eriştik.

Zeytin Dalı Operasyonu'nda görevli askerlerimiz ile bir araya geldiğimiz ziyaretimizde halkımızın ve esnafımızın ilgisine teşekkür ederiz. Ayrıca, Vatan için bayrak için canını hiçe sayarak görev yapan Mehmetciklerimize ve komutanlarımıza birkez daha minnetimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

ZİYARETİMİZ İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLARIN TAMAMINA BURAYI TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ

GableMonroeClift
X

X