ŞEHİT AİLELERİ YARARINA GÖSTERİ MAÇI

Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin düzenlediği Şehit Aileleri yararına Şöhretler ve Efsane futbolcuların bir araya geldiği Futbol Turnuvası'na katıldık.

Başkanımız Hakan Ünsal'ın yanı sıra Başkan Yardımcımız Faruk Atalay, dernek üyelerimizden Hasan Kabze, Ahmet Dursun, Rüştü Reçber, Emre Aşık, Hayati Köse, Volkan Arslan, Hami Mandıralı, Hamit Altıntop, Volkan Arslan kafilemizde yer aldı. Kafilemiz önce Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'i makamında ziyaret ederek sohbet görüşmesi gerçekleştirdi. Daha sonra turnuvanın gerçekleşeceği salona gelen kafile Şöhretler karması ile birlikte iki takım oluşturarak gösteri maçı oynandı.

Oynanan karşılaşmayı Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in yanı sıra ilçe müdürleri, şehit aileleri ve gaziler ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Trabzonspor'un eski futbolcularından Ali Kemal Denizci ve Serdar Bali'nin teknik direktörlük yaptığı ve eski hakem Alican Lakot'un yönettiği maç 60 dakika oynandı. Ayrıca karşılaşmada 3 şehidimizin evladı da sahada yer aldı. Mücadele 15-15'lik skorla tamamlandı.

Karşılaşmanın ardından plaket ve günün anlam ve önemine istinaden plaketler ve madalyalar verildi.

Gün boyunca bizleri mükemmel şekilde ağırlayan Trabzon Ortahisar halkına, karşılaşmaya ilgi gösterip bizlerle birlikte olan tüm şehit yakınları ve gazilerimiz ile yakınlarına, bizlere gösterdiği üstün müsafirperverlik dolayısıyla teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

GableMonroeClift
X

X