ŞEHİT SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ ANISINA

İstanbul adliyesinde görev başındayken 4 yıl önce uğradığı terör saldırısında şehit olan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın anısına, bu yıl 4'üncüsü düzenlenen futbol turnuvası kapsamında, TPFD Üyesi veteran yıldız futbolcular ile cumhuriyet başsavcı vekilleri arasında gösteri maçı yapıldı.

Futbol turnuvası öncesinde Zeytinburnu Çırpıcı Sosyal tesislerinde anma programı düzenlendi. Programa Şehit Mehmet Selim Kiraz'ın babası Hakkı Kiraz, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, İstanbul İl Jandarma komutanı Nuh Köroğlu, Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, cumhuriyet başsavcıları ve futbol camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Programa bizi davet eden ve bizlerden ilgisini esirgemeyen Cumhuriyet Başsavcımız İrfan Fidan ve İstanbul İl Jandarma komutanı Nuh Köroğlu öncülüğünde tüm Cumhuriyet başsavcılarımız, savcılarımız, adliye personeli ve gösteri maçına ilgi gösteren halkımıza teşekkürlerimizi sunarız.

4 yıl önce görev başındayken uğradığı terör saldırısında şehit olan İstanbul Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz'a bir kez daha Allah'tan rahmet, ailesine ve milletimize sabır dileklerimizi iletiyoruz.

RESEPSİYON VE GÖSTERİ MAÇINDAN KARELER İÇİN TIKLAYIN
GableMonroeClift
X

X