TOKATSPOR ZİYARETİ VE GÖSTERİ MAÇIMIZ

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği takım ziyaretlerinde bugün Tokatspor'a konuk olduk.

TPFD adına yapılan ziyarette Başkanımız Hakan Ünsal, Başkan Yardımcımız Faruk Atalay, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Tuncay Şanlı, Tümer Metin, Nihat Kahveci ve Dernek üyelerimizden ve Tokatspor Yönetiminden Ahmet Dursun da yer aldı.

Futbolcu kardeşlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sohbette futbolcu hakları ve soru cevap şeklinde bilgi alışverişi yapıldı.

Ardından TPFD Heyeti ile birlikte şehrin protokol üyeleri gösteri maçı gerçekleştirdi.

Bordo takımda, Tokatspor'un kalecisi Nailcan Tütüncü, eski milli futbolcular Ahmet Dursun, Nihat Kahveci, Faruk Atalay, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik, Tokatspor yöneticilerinden Ender Demirtaş, Veysel Sansar, Taşkın Asan, Semih Santer ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Rıfat Döngel yer aldı.

Beyaz takımda ise Tokatspor'un kalecilerinden Mikail, eski milli futbolcular Tümer Metin, Hakan Ünsal, Hamit Altıntop, Tuncay Şanlı, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Tokat Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Turhan, Tokatspor Kulübü Başkanı Ufuk Akçekaya'nın yanı sıra Tokatspor yöneticilerinden Ümit İşeri, Yavuz Konyar, Bilal Dinç sahaya çıktı.

İki takımın kıyasıya mücadele ettiği gösteri maçı 6-6 bitti.

TPFD olarak Tokatspor'a önümüzdeki sezon başarılar dilerken, bizlere gösterdikleri ilgi - sevgi sebebiyle Tokat halkı ve Tokatspor yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca futbolcu kardeşlerimize de gönüllerince, sakatlık yaşamadan geçirecekleri sezonlar diliyoruz.

GableMonroeClift
X

X