TPFD FENERBAHÇE ZİYARETİ

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği takım ziyaretlerinde bu kez Fenerbahçe'ye konuk olduk.

Başkanımız Hakan Ünsal ile Başkan Yardımcımız Faruk Atalay, önce Teknik Direktör Phillip Cocu ile görüştü. Phillip Cocu ile son derece samimi geçen görüşmede derneğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verildi ve kendisinin görüş ile tavsiyeleri alındı. Kendisine 'Türkiye'ye Hoşgeldin' diyerek hediyeleri takdim edildi ve yeni sezon için başarılar dilendi.

Daha sonra Sportif Direktör Comolli ile görüşülerek yine derneğin çalışmalarını anlatıldı. Damien Comolli’nin derneğimiz ile ilgili söyledikleri, dilek, tavsiye ve yardım talebi bizleri hem çok şaşırttı hem de çok memnum etti. Damien Comolli’ye sıcak ve dostane tavırları için teşekkür ederek, yeni sezonda başarı dilekleri iletildi ve hediyesi takdim edildi.

Öte yandan Fenerbahçeli futbolcu kardeşlerimiz World 11 oylarını kullandı. Fenerbahçeli futbolcu kardeşlerimiz ile yaptığımız görüşmelerde ise aynı şekilde dernek çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Bizleri Can Bartu Tesisleri'nde ağırlayan Sportif Direktör Damien Comolli, Teknik direktör Phillip Cocu, teknik ekibi ve tüm futbolcu kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

GableMonroeClift
X

X