|

TPFD Başkanları

Adnan SEZGİN     
1992 - 1999

    Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği’mizin kuruluş yılı olan 1992’den, 25 Ocak 1999 tarihine kadar derneğimizin ilk başkanlık   görevini üstlenmiştir.

Türkay Sabit ŞEREN ( Turgay ŞEREN ) 
1999 - 2013  

    25 Ocak 1999'ten, 20 Mayıs 2013 tarihine kadar derneğimizin başkanlık görevini yapmıştır.

Ayhan AKBİN    
2013 - 2015

    21 Mayıs 2013'ten, 30 Nisan 2015 tarihine kadar derneğimizin başkanlık görevini yapmıştır.

Hakan ÜNSAL    
2015 - 2021

    30 Nisan 2015 itibarıyla Derneğimizin başkanlık görevine gelmiştir ve 25 Haziran 2021 gününe kadar başkanlık görevini yapmıştır.

Saffet AKYÜZ
2021 - ...

    25 Haziran 2021 tarihinde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurumuz'da Saffet Akyüz başkanlık görevine seçilmiştir.

furjiva
X

X