FUTBOL MAÇLARININ ERTELENMESİ HAKKINDA

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Başkanlık ettiği ve futbol, basketbol, voleybol federasyonları başkanları ile Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil'in bir araya geldiği koronavirüs tedbirleri sebebiyle alınacak önlemler değerlendirmesinde futbol karşılaşmalarının ertelenmesi kararı alınmıştır.

TPFD olarak futbolcuların taleplerini eksiksiz ilettiğimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ederiz.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Nihat Özdemir’e ve yönetim kuruluna, Süper Lig Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Mehmet Sepil’e, 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Murat Sancak'a, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Volkan Can ve tüm klüplerimize hassasiyetleri sebebiyle teşekkürlerimizi iletiriz.

Liglere verilen arada futbolcu kardeşlerimizin devletimizin verdiği virüsten korunma kurallarına riayet etmelerini, antrenörlerinin sunduğu bireysel çalışmalarına devam etmelerini ve bu süreci en sağlıklı şekilde atlatmak için tedbirlerini almalarını hatırlatmak isteriz.
furjiva
X

X